כמה פעמים שמעתם על אטרקציה לבילוי משפחתי עם הילדים, ראיתם פרסום או קראתם חוות דעת של “מישהו מטעם”, העמסתם את המשפחה על האוטו, נסעתם בפקקים, חיכיתם בתור, שילמתם ממיטב כספכם ובסוף התאכזבתם קשות.

אתר “אטרקטיבי” atracTV.info קם כדי להוציא עבורכם את החתול מהשק, לפני שאתם קונים אותו, כלומר, לאפשר לכם לראות מה אתם עומדים לקבל ולאן אתם עומדים להגיע, לפני שבכלל יצאתם לדרך.

פורטל אטרקטיבי (אטרקציות ב- TV) מאפשר לכם לעשות בחירה מושכלת של האטרקציה אליה אתם אמורים לצאת.

האתר אינו מתיימר להציג את כל האטרקציות במדינת ישראל. להיפך – האתר במכוון מציג מספר אטרקציות נבחרות ומומלצות (הרי בסופו של דבר, לכמה אטרקציות אתם יוצאים בשנה. אם יהיו כאן אלף אטרקציות, הדבר רק יקשה עליכם). כל זאת, בליווי אינפורמציה בסיסית וסרטון וידאו קצר, ממנו, לפי תפיסתנו, תוכלו לקבל את הרושם הנכון, עבור כל אחד ואחת מכם באופן סובייקטיבי – בדיוק עבורכם ולפי טעמכם האישי – משפחתי.

לאחר שתראו מספר סרטונים של האטרקציות ביניהן אתם מתלבטים, תוכלו לבחור באופן מושכל יותר ואז הסיכוי שאכן תהיו מרוצים גבוה הרבה יותר, מכל דרך בחירה אחרת.

כעת, מה שנותר לכם הוא לראות, לבחור ואז לצאת לבלות עם המשפחה והילדים.

אגב, אם בקרתם באחת האטרקציות המופיעות באתר וצילמתם סרטון שמשקף לדעתכם טוב יותר את האטרקציה – אתם מוזמנים להעלות אותה ל”יו-טיוב” ולשלוח את הקישור לסרטון אלינו, באמצעות האימייל. יתכן והסרטון שלכם יככב כאן.

בהמשך, אנו מתכוונים לדאוג לכם גם לקופונים מבצעים והנחות. אז יש לכם למה לצפות.

ניתן לרכוש כרטיסים מראש, לחלק מהאטרקציות, ישירות באינטרנטלרכישת כרטיסים לאטרקציות – הקליקו כאן.

 יש לכם אטרקציה איכותית ומעניינת ואתם מעוניינים להופיע כאן? פנו אלינו ובדקו את האפשרות להופיע כאן.